.

.

Билабонг Машки Цел Ден Флексфит

Билабонг Машки Цел Ден Флексфит

DEN 1348.80

Износ
Залиха

100% Полиестер. Цел ден-флекс одговара Капа за мажи. Капа. 6 - панел истегнување одговара хедер истегнување ткаенина флекс одговара жакард пот лента закривена сметка. Спортски тип : Атлетска Спортска Облека. Цел ден-флекс одговара Капа за мажи.Капа.6 - Панел Истегнување Одговара хедер истегнување ткаенина флекс одговара жакард пот лента закривена Сметка.

Карактеристики

Производи во категоријата