.

.

2 Парчиња Мама И Тато Капи За Денот На Новите Родители Унисекс Капа Прилагодливи Памучни Бејзбол Капи Подарок За Парови И Тато Мама

2 Парчиња Мама И Тато Капи За Денот На Новите Родители Унисекс Капа Прилагодливи Памучни Бејзбол Капи Подарок За Парови И Тато

DEN 271.84

Износ
Залиха

100% памук. Увезени. Затворање на бравата. Миење Раце Само. Што Ќе Добиете : пакетот вклучува 2 парчиња капи мама и тато, извезени со капитал "Мама" и "Тато", можат да ги задоволат вашите различни потреби и тие се идеален избор за подароци за членовите на вашето семејство. Сигурен и Услужлив : изработен од квалитетен памучен материјал, татковата капа дише и удобно, со извонредна изработка и сигурен материјал, што ви овозможува да ја користите со доверба долго време. Една Големина Најмногу Одговара : шапката на мајката доаѓа со соодветна големина, со димензии околу 21,65-23,62 инчи/ 55-60 см во обем на главата, со прилагодлива тока, можете да ја прилагодите според вашите желби. Срдечни Подароци : можете да ги испратите капите на нашата мајка тато како деликатни подароци на вашата мајка и татко На Денот на Мајката, роденденот, празникот, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година и многу повеќе, правејќи ги да ги почувствуваат вашите искрени мисли. Широки Апликации : таткото капи за мажи одговара на повеќето возрасни, применливи за многу активности на отворено, како што се трчање, пешачење, возење велосипед, риболов, пловење, кампување, пешачење, играње игри со топка и други настани.

Карактеристики

Производи во категоријата