.

.

Кл конваларија Машка Термална Долна Облека Долг Џонс Мека И Топла Зимска Долна Долна Облека Основен Слој

Кл конваларија Машка Термална Долна Облека Долг Џонс Мека И Топла Зимска Долна Долна Облека Основен Слој

DEN 0.33

Износ
Залиха

90% Полиестер, 10% Спандекс. Погоден за многу прилики-Слободно Носете Надвор или Основен слој. Највисоката постојаност на боење дури и по повеќекратно перење нема да исчезне и да се намали. Сите шевови се рамни за висока удобност при носење-го елиминира триењето и притискањето со рабовите. направете го дофатот и сквотот поудобно додека ја задржувате одличната еластичност и издржливост за максимална подвижност.И изолираниот дизајн ви овозможува да се ослободите од статичните проблеми во суваumn и зима. Исто така, добро е да носите дома или како основен слој под палтата, ќе ве загрее како удобни пижами во студените ноќи. Дишењето нема да ги одбие мирисите и непријатните мириси оставени од потта и нечистотијата. Ткаенини со висока густина кои обезбедуваат удобност без губење на формата по долго време носење. СИЛНО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАГА(БЕЗ ИСПОТЕН ХАОС) : Нашите обожаватели велат дека уникатните влакна што дишат, ја отстрануваат влагата на термалната долна облека КЛ ќе ја отстранат влагата за да ве одржат суви без лепливо или мирно чувство за да можете да ги носите цел ден за вашата работа или снежна авантура. Повлечете го затворањето. Термичкиот комплет е опремен со еластика за дополнителна удобност за да ги спречи врвовите и дното да паднат или да се собираат нагоре (дури и при долго пешачење), и ако вашето семејство ужива во лов, кампување, сноуборд, скијање, возење велосипед или трчање, ТОГАШ КЛ прави одличен основен слој. Овој комплет за мажи лонг џонс е изработен од полиестерска и спандекс ткаенина која е мека наспроти кожата додека се вклопува цврсто како втора кожа. И овие машки термални долна облека нема да исчезнат по миењето. ЛЕСНА ГРИЖА ЗА СЕТОТ НА ОСНОВНИОТ СЛОЈ : горниот и долниот слој На нашиот машки слој се поставени без етикети со цел да се добие поголема удобност, што може да ја намали секоја иритација на кожата. 4-НАСОЧНА ИЗОЛИРАНА ДОЛНА ОБЛЕКА : додека го усвојувавме дизајнот на Четиринасочното истегнување, ги подобривме меѓуножјето и пазувите според повратните информации на клиентите на пазарот. Насмевките на машките лица ќе ви кажат колку сте задоволни од овој комплет за термална долна облека. Термичката долна облека е изработена од мека постава од руно за одлична удобност и топлина во студено време. Машинско Перење. Совршен за внатрешни / надворешни активности, како што се пешачење, возење велосипед, трчање, сноуборд, возење, качување, скијање, кампување, воени и тактички игри, лов и риболов. Покрај тоа, тој е направен од мека, удобна мешавина од полиестер, така што се вклопува цврсто како втора кожа за совршено задржување на топлина, минимизирајќи ја загубата на топлина, лесна и мека. ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : ние акции овие екипажот или желка вратот термални за мажи во широк спектар на големини. Ткаенината е фитил влага и сушење многу побрзо од било кој друг материјал.

Карактеристики

Производи во категоријата