.

.

Брендан Шанахан Детроит Ред Вингс Потпиша Дрес На Ретро Фанатици-Автограмирани Дресови НА НХЛ

Брендан Шанахан Детроит Ред Вингс Потпиша Дрес На Ретро Фанатици-Автограмирани Дресови НА НХЛ

DEN 2.33

Износ
Залиха

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Нхл Дресови. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Нхл Дресови. Брендан Шанахан Детроит Црвени Крилја Автограм Фанатици Гроздобер Хокеј Дрес ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен брендан шанахан сувенири. Детроит Црвени крилја сувенири.

Карактеристики

Производи во категоријата