.

.

Графички облеки на атеекап Нејмар и Мбаппе, тренер-момче, Меси пуловер, меки качулки и панталони со џогер

Графички облеки на атеекап Нејмар и Мбаппе, тренер-момче, Меси пуловер, меки качулки и панталони со џогер

DEN 2.67

Износ
Залиха

памук. Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Материјалот на оваа качулка на пуловер е изработен од полиестер. Текстурата е мазна, мека и лесна. Овие памучни худи за деца се забавни и светли, но исто така и лесни, густи и удобни. Пакетот вклучува : 1*со аспиратор со долги ракави и 1*џемпери. Предлози : машината и миењето на рацете е прилично добро за качулката. Забележете да ја проверите нашата табела со големина прикажана на сликата и описот пред да поставите нарачка, ако не сте сигурни за тоа, ве молиме слободно контактирајте не. Графички облеки на атеекап Нејмар и Мбаппе, тренерско момче, Меси пуловер, мека качулка и панталони со џогер.

Карактеристики

Производи во категоријата