.

.

Ал Пачино зборува на телефон од топлина 5x7 инчи фотографија

Ал Пачино зборува на телефон од топлина 5x7 инчи фотографија

DEN 0.33

Износ
Залиха

Бесплатна испорака на пошта од прва класа на сите наши производи!. Фотографија од 5x7 инчи на сјајна вистинска фотографска хартија!. Совршен декор за вашиот дом, медиумска соба, студентски дом или канцеларија!. Филмскиот пазар 42 години во бизнисот со седиште во Калифорнија!. На пазарот на филмови имаме фотографска архива од светска класа посветена на класични филмови, телевизиски и филмски starsвезди од 1920 -тите наваму. Оваа ставка е фотографија од 5х7 инчи, која е отпечатена во фотографска лабораторија. Тоа не е печатење со инк -џет. Фотографијата е отпечатена на сјајна вистинска архивска фотографска хартија. Вашата фотографија од нашата архива ќе биде убаво претставена во кристално чиста торба со картонска поддршка спакувана во сопствен картонски плик за да се обезбеди безбедна испорака. Големината од 5х7 инчи е одлична за повеќекратно приказ на wallидната уметност! Филмскиот пазар 42 години во бизнисот го гарантира вашето задоволство од нашите производи со највисок квалитет.

Карактеристики

Производи во категоријата