.

.

Adidas Women's Woman Dignation 2 потег со високи 3-типови 3/4 спортски хулахопки

Adidas Women's Woman Dignation 2 потег со високи 3-типови 3/4 спортски хулахопки

DEN 463.68

Износ
Залиха

100% памук. Увезени. Еластично затворање. Удобните хулахопки на жените изградени за активен начин на живот. Тесно вклопување носи до кожата; Должина од три четвртини. Еластична половината со висок пораст обезбедува подобра покриеност. Џеб во задниот дел од половината за складирање; Дишење ткаенина за удобност. Овој производ е направен со Prime Green, серија на рециклирани материјали со високи перформанси. Направете удобност вашиот приоритет број еден. Овие хулахопки од три четвртини на Adенски Адидас се направени со влага што апсорбираат Aeroready за да ве одржат суви додека тренирате. Theебот на лентата за половината може да ги задржи вашите копчиња или телефон.

Карактеристики

Производи во категоријата