.

.

Кошули За Мажи Големи Празни Прилагодени Маици Сублимација За Пренос На Топлина Со Кратки Ракави Машки Кошули

Кошули За Мажи Големи Празни Прилагодени Маици Сублимација За Пренос На Топлина Со Кратки Ракави Машки Кошули

DEN 2.67

Износ
Залиха

95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ●ТКАЕНИНА} : машки кошули маици со кратки ракави беа изработени од лесен,фарик што дише, удобен и свежина. ●ДИЗАЈН● : Уникатниот стил на овие кошули одредува дека може слободно да се спарува. ①ПРИЛИКА : Погоден За секојдневни,секојдневни,вежбање,работа,запознавање, плажа и топли денови. ●НАТПРЕВАР● : Совршен За слоевитост или носете го сам. Ве МОЛИМЕ изберете 2-3 големини нагоре бидејќи оваа големина на маици е мала. Описи : 1.Машките кошули краток ракав беше изработен од ткаенина за дишење и свежина,за да ви помогне да се чувствувате удобно,совршено за целата сезона.2.Совршено совпаѓање со вашите секојдневни шорцеви,карго шорцеви,шорцеви на плажа,шорцеви за вежбање.Карактеристики : 1.Сезона : пролет, лето,fall, зима.2.Пол : мажи, унисекс возрасни.3.Стил : секојдневно, секојдневно, вежбање, запознавање,плажа, работа.4.Нега на облека : машинско перење, миење раце, закачување или линија dry.Notice : 1.As оваа машка маици кошули големина работи мали, ве молиме изберете 2-3 големини нагоре, ви благодарам.2.Ве молиме дозволете грешка во мерката од 0,4-1,2 инчи, поради рачно мерење,локации и истегнување на ткаенини.3.Бојата може да биде посветла или потемна,поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ,поради различните резолуции.

Карактеристики

Производи во категоријата