.

.

Верувајте Во Чувството На Вашата Мачка. Маска За Спиење Со Врзани Очи Симпатична Сенка За Очи Смешна Ноќна Покривка со Прилагодлив Ремен За Жени Мажи

Верувајте Во Чувството На Вашата Мачка. Маска За Спиење Со Врзани Очи Симпатична Сенка За Очи Смешна Ноќна Покривка со Прилагодлив

DEN 0.67

Износ
Залиха

☁ Материјал-Изработен од 100% висококвалитетен полиестер. супер-мека, ладна релаксација на смирувачките маски. Најнежна грижа за твоите очи. ☁ Уживајте во спиењето - облечете лесна маска за спиење на очите и уживајте во вашата "слатка дремка" без Разлика Дали Патувате, Дома, Хотел, Воз или Каде и да му Пречи Светлината. ☁ Прилагодлив ремен - оваа маска за очи за спиење има удобен за носење, флексибилен и безболен ремен за глава што не се движи или паѓа додека спиете. Мравките совршено ја блокираат светлината-Специјална темна полиестерска маска за очи за спиење. Нашата најдобра маска за спиење ви овозможува да го елиминирате отсјајот. маската може дополнително да ја отстрани светлината, да ви обезбеди удобна средина за спиење. ☁ Внимателните навлаки За Очи За подароци за спиење можат да бидат посебен подарок за вашите родители, сопруг, сопруга, старешини и пријатели. ☁ Материјал-Изработен од 100% висококвалитетен полиестер. супер-мека, ладна релаксација на смирувачките маски. Најнежна грижа за твоите очи. ☁ Уживајте во спиењето - облечете лесна маска за спиење на очите и уживајте во вашата "слатка дремка" без Разлика Дали Патувате, Дома, Хотел, Воз или Каде и да му Пречи Светлината. ☁ Прилагодлив ремен - оваа маска за очи за спиење има удобен за носење, флексибилен и безболен ремен за глава што не се движи или паѓа додека спиете. Мравките совршено ја блокираат светлината-Специјална темна полиестерска маска за очи за спиење. Нашата најдобра маска за спиење ви овозможува да го елиминирате отсјајот. маската може дополнително да ја отстрани светлината, да ви обезбеди удобна средина за спиење. ☁ Внимателните навлаки За Очи За подароци за спиење можат да бидат посебен подарок за вашите родители, сопруг, сопруга, старешини и пријатели. Маска За спиење Ноќно Покривање На Очите Свилени Сатенски Маски За Жени Мажи, Врзани Очи за Ремен За Прилагодување На Патувањето со Авион.

Карактеристики

Производи во категоријата