.

.

Кјанбао Стил 7 Автомобил Хауба Лента Налепница Автомобил Налепници Модифицирани Лента Пламен Графика Декорација Декорација Универзална Авто Трки Тело Винил Нале?

Кјанбао Стил 7 Автомобил Хауба Лента Налепница Автомобил Налепници Модифицирани Лента Пламен Графика Декорација Декорација Универзална

DEN 223.36

Износ
Залиха

Спецификација : Име : Автомобил хауба налепница Материјал : винил Боја : Розова Пакет : 2 ПАРЧИЊА Пакет Вклучува : 1*Автомобил Хауба Лента Налепница 1* Стругалка Карактеристики На Производот : - Силна практичност.Налепницата нема да се скрши или избледи и има добра водоотпорност, што ја прави налепницата потрајна. Тоа ќе го направи вашиот автомобил да изгледа поладно и различно, така што другите секогаш ќе го гледаат вашиот автомобил.Притиснете надолу неколку минути за да ги отстраните меурчињата за подобро лепило.Потоа почекајте да се исуши, откинете ја проѕирната потпорна хартија. Лесно Се Отстранува : можете нежно да го изгребете работ на налепницата со ноктите, а потоа полека да ја отстраните без да оставите траги или да ја оштетите бојата на автомобилот. За време на процесот на уништување не смее да има остатоци или оштетувања. Во зима, можете да користите фен за коса за подобро отстранување на лепливата хартија по загревањето. - Налепниците за надворешен дизајн на каросеријата го прават вашиот автомобил да изгледа поладно и помодерно, а тој е добар помошник за модификација. Тоа ќе го направи вашиот автомобил да изгледа поладно и различно, така што другите секогаш ќе го гледаат вашиот автомобил. Силно Лепило : со силно лепило, силното лепило може да одржува долг работен век, така што дури и на дожд или миење автомобили, тие не се плашат да бидат оштетени.

Карактеристики

Name:
Car hood sticker
Material:
vinyl
Color:
Pink
Package:
2PCS

Производи во категоријата