.

.

Вузвув 60 парчиња 3д Сребрена Пеперутка Ѕидни Налепници 3 Големини 5 Стилови Украси За Забави Со Пеперутки Украси За Торти Декорации Соба За Ѕидови Детска Спална Соб?

Вузвув 60 парчиња 3д Сребрена Пеперутка Ѕидни Налепници 3 Големини 5 Стилови Украси За Забави Со Пеперутки Украси За Торти Декорации

DEN 2.00

Износ
Залиха

1.●Вклучен е пакет 60 парчиња 3д сребрени ѕидни налепници за пеперутки : 12 Парчиња Стил 1, 12 Парчиња Стил 2, 12 Парчиња Стил 3, 12 Парчиња Стил 4, 12 Парчиња Стил 5, секој стил има 3 големини(4.7", 3.9", 3.3") и секоја големина има 4 парчиња. Опремен со 60 парчиња лепак поени. 2.●Широка Апликација Е Погодна За Сите Видови Тематски Забави Украси, Венци Од Балони, Украси За Торти, Какви било Прослави на Фестивалот, Како што Се украси За Венчавки, роденденска забава, Туш за Бебиња. Може да се користи Како Детска Спална Соба, Училница, Позадина За Фотографирање, Расадник, Декор За Маса За Десерти, Преливи За Торта или Налепници за Фрижидер. 3.€Силна лепливост и Отстранлив●Нашите пеперутки ОД 3д хартија користат висококвалитетни двострани лепливи точки, толку е леплива што не треба да се грижите дали ќе паднете од ѕидовите или на други прицврстени места. Покрај тоа, лепилото е отстранливо и нема да остави траги или да го оштети ѕидот. 4.●Висококвалитетни материјали●НАШИТЕ пеперутки ОД 3д хартија се сјајни прекрасни со прекрасни стилови, 5 видови дизајни, 3 видови големини може да се користат заедно, покажувајќи елегантен темперамент и правејќи го декоративното ниво богато, погодно за сите возрасти, што може да ви донесе различна креативност и расположенија. 5.●Гаранција за услуга 100% задоволството е нашата најголема мотивација, ве молиме слободно контактирајте не доколку имате проблеми со ОВИЕ пеперутки ОД 3д хартија. Карактеристики : Погоден За Сите Видови Украси За Тематски Забави, Венци Од Балони, Украси За Торти, Какви Било Прослави на Фестивалот, Како што Се украси За Венчавки, роденденска забава, Туш за Бебиња. Покажувајќи елегантен темперамент и правејќи го декоративното ниво богато, што може да ви донесе различна креативност и расположенија. Спецификација : Материјал : Боја На Хартија : Сребрена Големина : големини1 : 4.72*3.46 во големини2 : 3.93*2.83 во големини3 : 3.14*2.28 Во Пакет : 12 парчиња Стил 1 3д Сребрена Пеперутка 12 парчиња Стил 2 3д Сребрена пеперутка 12 парчиња Стил 3д СРЕБРЕНА пеперутка 12 парчиња Стил 4 3Д Сребрена Пеперутка 12 парчиња Стил 5 3д Сребрена Пеперутка 60 парчиња лепак поени како да ја користите оваа 3д пеперутка? 1.Извадете ЈА 3Д пеперутката од пакетот 2.Раширете ГИ крилјата НА 3Д пеперутка 3.Стап лепак точка НА стомакот НА 3Д пеперутка 4.Прикачете ЈА 3Д пеперутката на која било рамна, сува површина,како што се ѕидови, венци од балони итн 5.Залепената 3Д пеперутка совршено ќе украси и ќе ви создаде среќна атмосфера.

Карактеристики

Производи во категоријата