.

.

Јесок 2 Пара Трепки За Автомобили За Фарови Налепници За Фарови За Автомобили Црни Трепки Налепница За Каросерија На Возилото Налепница На Шофершајбната

Јесок 2 Пара Трепки За Автомобили За Фарови Налепници За Фарови За Автомобили Црни Трепки Налепница За Каросерија На Возилото

DEN 123.04

Износ
Залиха

●Материјал● Рефлектирачко МИЛЕНИЧЕ; Големина : 9,8 х 4,3 инчи. ●Лесна Инсталација И Отстранување ● Дојдете Со лепило на грбот, лесно се лупи и лепи. Отстранете без остаток и оштетување. ●Широка Апликација€ Винил налепница за автомобили, камиони, прозорци, ѕидови, лаптопи. ①Совршена Декорација На Автомобилите Стилскиот дизајн и класичните бои го подобруваат изгледот на вашиот автомобил, што го прави попривлечен. Налепница за трепки за автомобил одговара на целата декорација на каросеријата на автомобилот, фарот, багажникот, мотоциклот и скутерот. Ве молиме проверете дали површината на автомобилот е чиста и сува пред да ја нанесете налепницата на вашиот автомобил. ●Материјал● Рефлектирачко МИЛЕНИЧЕ; Големина : 9,8 х 4,3 инчи. ●Лесна Инсталација И Отстранување ● Дојдете Со лепило на грбот, лесно се лупи и лепи. Отстранете без остаток и оштетување. ●Широка Апликација€ Винил налепница за автомобили, камиони, прозорци, ѕидови, лаптопи. ①Совршена Декорација На Автомобилите Стилскиот дизајн и класичните бои го подобруваат изгледот на вашиот автомобил, што го прави попривлечен. Налепница за трепки за автомобил одговара на целата декорација на каросеријата на автомобилот, фарот, багажникот, мотоциклот и скутерот. Ве молиме проверете дали површината на автомобилот е чиста и сува пред да ја нанесете налепницата на вашиот автомобил.

Карактеристики

Производи во категоријата