.

.

Валентин срце леопард кариран виножито винил wallид Деклар Денот на вineубените Денот xoxo расадник отстранлив wallиден декларатор среќен декор на Денот на вineубените Де?

Валентин срце леопард кариран виножито винил wallид Деклар Денот на вineубените Денот xoxo расадник отстранлив wallиден декларатор

DEN 2.00

Износ
Залиха

Големина и материјал : Налепницата мери приближно 24 инчи (60 см) на најдолгата страна. Високо квалитетни налепници за винил. Еколошките материјали немаат мирис. Препораки за употреба : Ве молиме користете го на рамен wallид, бидејќи нерамниот wallид е лесен за паѓање. Под-сликата имаат описи на wallидовите за тоа што одговара и не одговара. Залепете предлог : Ве молиме избришете ја прашината на theидната површина пред употреба, што ќе помогне во пастата. Ако сакате да ја откините, издувајте ја налепницата на wallидот со фен за коса неколку секунди, и можете да ја откините. Не се препорачува повторна употреба. Повод : Налепниците се најдобрата декорација за секој рамен wallид. Може да се користи како канцеларија, училница, ресторан, трговски центар, декорација на wallидови во студиото. Може да се користи и како декорација на wallsидовите, вратите и прозорците на дневната соба, спалната соба, кујната, гаражата, просторијата за перење. Услуга : Може да се прилагоди бесплатно. Ако имате сопствени потреби, ве молиме контактирајте ме во рок од 24 часа по поставувањето на нарачката. Било какви прашања можат да ме контактираат. 【Опис на големината】 Најдолгата страна на налепницата е 60 см, а другата страна е намалена пропорционално. Сочинете ја разликата, другите големини можат да се прилагодат. Ве молиме, измерете ја големината што ви е потребна пред да ја купите. 【Белешка за налепници на wallидови】 Ве молиме исчистете го wallидот пред употреба и проверете дали wallидот е рамен. Се препорачува две лица да помогнат во залепувањето, ќе биде полесно. Ако има воздушни меури по залепеноста, можете да ги пробиете воздушните меури со игла. Налепницата може да се искине, и не се препорачува повторно да се користи, бидејќи второто лепење ќе влијае на лепливоста на налепницата. 【Декорацијата】 wallидните налепници се совршена декорација за рамни wallsидови. Може да се користи како декорација на домашен wallид, како што се дневна соба, спална соба, кујна, гаража. Може да се користи и како wallидна декорација за продавница за канцелариски ресторани во Студио Кафе. Ние ќе ви обезбедиме одговори и решенија.

Карактеристики

Производи во категоријата