.

.

ИКОДСЗ За Samsung Galaxy Z Fold 4 Метална Кутија Со Држач За Пенкало S, Воена Цврста Тешка Кутија Z Fold 4 Вграден Заштитник На Екранот Заштита Од Капка За Капка На Целото Тело Kickst

ИКОДСЗ За Samsung Galaxy Z Fold 4 Метална Кутија Со Држач За Пенкало S, Воена Цврста Тешка Кутија Z Fold 4 Вграден Заштитник

DEN 2.00

Износ
Залиха

Држачот за пенкало с е скриен во капакот на заштитникот на шарката. Отворете го држачот за удар на шарката за да го вметнете и извадите пенкалото. ●Заштита на тврда Шарка И Скриено Складирање На Пенкало На Пенкалото Е 3 во 1 дизајн, вграден држач за пенкало и држач за удар, исто така обезбедува целосна заштита за шарката. Држачот за пенкало с е скриен во капакот на заштитникот на шарката. Ако имате какви било прашања во врска со процесот на инсталација На телефонската кутија Samsung Galaxy Z Fold 4, слободно контактирајте не. Затворањето на штандот ќе го задржи Пенкалото Во целосно затворена средина и ќе спречи лесно да се изгуби. Одговор : овој случај е дизајниран САМО За Samsung Galaxy Z Fold 4 (Ослободување 2022). Металното куќиште е дизајн со целосна покриеност, отпорен на прашина и против гребење, исто така, ќе обезбеди секојдневна заштита во вашиот живот. Отворете го држачот за удар на шарката за да го вметнете и извадите пенкалото. ●Поддржете безжично Полнење● нашата метална Кутија Samsung Galaxy Z fold 4 е поддршка за безжично полнење, бидејќи задниот капак е силиконски материјал, нема да влијае на функцијата за полнење, не треба да го соблекувате куќиштето. Металното куќиште е дизајн со целосна покриеност, отпорен на прашина и против гребење, исто така, ќе обезбеди секојдневна заштита во вашиот живот.

Карактеристики

Производи во категоријата