.

.

Омбмут Женски Синџир На Личност Тексас Панталони Прерамка Врвка Висок Струк Лабав Завој Широки Фармерки Панталони Дно

Омбмут Женски Синџир На Личност Тексас Панталони Прерамка Врвка Висок Струк Лабав Завој Широки Фармерки Панталони Дно

DEN 367.84

Износ
Залиха

Предвремени на затворање.МАТЕРИЈАЛ : Овие фармерки се изработени од 80% памук и 20% спандекс, ткаенината е мека, пријателска за кожата и издржлива, ќе се чувствувате удобно цел ден во неа и секогаш добро ја одржувате формата на фармерките. Без разлика дали тоа е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ги решиме за вас. Не избелувајте. Не избелувајте. Здраво, Добредојдовте Во Продавницата ОМБМУТ! ОМБМУТ Е Меѓународен бренд кој се фокусира на женско здолниште, маица, маица, фустан, градник, бралета, бендо, градник, спортски градник, јога градник, блузи, палто, јакна, кошула, костим за капење, бикини, долна облека, бебешка кукла, облека за спиење, долна облека, пј сет, итн. УПАТСТВА ЗА НЕГА : рачно / машинско перење одделно во ладна вода. ПРАЗНИК : Денот На Жената, Денот На Мартин Лутер Кинг, Роденденот На Вашингтон, Денот На Споменот, Денот На Независноста, Денот На Трудот, Денот На Колумбо, Денот На Ветераните, Денот На Благодарноста, Божиќ, Сајбер понеделник, Денот на Мајката, Денот На Таткото, Ноќта на Вештерките, Црниот петок, Велигден, Денот На Свети Патрик, Денот на Шегата, Денот На Планетата Земја. Без разлика дали тоа е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ги решиме за вас. женски панталони високи половината поставата. Предадете ги фармерките на сонце за да се исушат. НАТПРЕВАР : Ако сакате да бидете секси девојка, усогласете ги овие фармерки со резервоари, дуксери, маици, дуксери, пуловери, блузи итн; ако сакате секојдневен изглед, обидете се да ги спарите овие фармерки со маица и патики, дизајнот на бојата ги прави овие фармерки лесни за совпаѓање. ПРИЛИКИ : Погоден За секојдневен, дневен, излегување, одмори, одмор, ноќно излегување, забава, уличен изглед, изглед на момче и така натаму. потресени светло сини фармерки за жени,секси сини фармерки за жени,кралски сини слаби фармерки,сини фармерки,темно сини искинати фармерки,искинати сини фармерки за жени,сини фармерки чизми,породилни сини фармерки,светло сини сини фармерки,потресени сини фармерки,неонски сини фармерки,фармерки во сина боја,сини мамички фармерки,светло сини фармерки за момчиња,ситни сини фармерки за жените,светло сини плус големина фармерки,ѕвонче дното сини фармерки,светло сини фармерки,темно сини глуждот фармерки,големи сини фармерки,широк нога сини фармерки,сини фармерки искинати жени. Произведено ВО САД и Увезено. НАТПРЕВАР : Ако сакате да бидете секси девојка, усогласете ги овие фармерки со резервоари, дуксери, маици, дуксери, пуловери, блузи итн; ако сакате секојдневен изглед, обидете се да ги спарите овие фармерки со маица и патики, дизајнот на бојата ги прави овие фармерки лесни за совпаѓање. ВНИМАНИЕ : ВЕ МОЛИМЕ погледнете ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ на сликата. Предадете ги фармерките на сонце за да се исушат. МАТЕРИЈАЛ : Овие фармерки се изработени од 80% памук и 20% спандекс, ткаенината е мека, пријателска за кожата и издржлива, ќе се чувствувате удобно цел ден во неа и секогаш добро ја одржувате формата на фармерките. Додадете малку сол и оцет во вашето перење, што ќе спречи крварење на фармерките или губење на бојата на брз начин. ВНИМАНИЕ : ВЕ МОЛИМЕ погледнете ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ на сликата. УПАТСТВА ЗА НЕГА : рачно / машинско перење одделно во ладна вода.

Карактеристики

Производи во категоријата