.

.

Индиска боемска Алибаба Цигански хипи Медитација Јога газа облека Харем панталони

Индиска боемска Алибаба Цигански хипи Медитација Јога газа облека Харем панталони

DEN 2.33

Износ
Залиха

100 рајон. Затворање на копчињата. 100% рајон; Може да биде чиста за некои луѓе. Доаѓа во редовна или плус големина : Редовно се вклопува до XL, плус се вклопува до 3x. Совршен за јога, медитација и пилатес. Draw String & еластична половината со манжетни за глуждот на дизајнер. Направено во Индија. Овие панталони се радост и утеха да се носат, направени од најдобрите во 100% рајон. Тие прават совршен пар панталони за лепење низ куќата, до медитација, па дури и јога и пилатес. Овие панталони имаат и манжетни за глуждот на глуждот и влечење/еластична лента за половината. Поради употребата на висококвалитетен рајон, овие панталони можат да бидат малку чисти за некои луѓе. Приближни мерења : (Редовна големина : должина - 41 ", половината - 27" до 42 "), (плус големина : должина - 44", половината - 31 "до 46").

Карактеристики

Производи во категоријата