.

.

Romенски женски подигање со високи половини со јога панталони од сончоглед широки панталони за нозе панталони

Romенски женски подигање со високи половини со јога панталони од сончоглед широки панталони за нозе панталони

DEN 0.33

Износ
Залиха

92 полиестер 8 еластин. Лизгање на затворање. Ткаенина : Истегнат и мек материјал за удобно носење. Дизајн : Сончоглед печатење, еластични високи половини, широки панталони за нозе за жени. Повод : Одлично за јога, пилатес, танц, секојдневно излегување, работа и секојдневно носење. Совпаѓање : Лесно е да се совпаднете со вашите врвови за јога, врвовите на земјоделските култури, врвовите на резервоарот Ками и исечете ја маичката. Погледнете го мерењето на големината на сликата пред да нарачате. Упатства за нега : машинско миење или професионално суво чисто. Состав : 92% полиестер, 8% еластан. Ткаенина : Не-истегнување. Тип на шема : Цветни, низ целиот печатење. Тип : нога на одблесокот. Тип на вклопување : Редовно вклопување. Линија на половината : Висока половината. Тип на затворање : Еластична половината. XS : половината : 24.4 ", колк : 30.3", должина : 41.3 ". S : половината : 26", колк : 31.9 ", должина : 41,7". М : половината : 27,6 ", колк : 33,5", должина : 42.1 ". L : половината : 29.9", колк : 35,8 ", должина : 42,7". XL : половината : 32.3 ", колк : 38.2", должина : 43.3 ". Xxl : половината : 34.3", колк : 40,2 ", должина : 43.5". Xxxl : половината : 36,7 ", колк : 42,5", должина : 44.1 ".

Карактеристики

Производи во категоријата