.

.

Софи женски панталони за јога

Софи женски панталони за јога

DEN 2.00

Износ
Залиха

100% памук. Повлечете го затворањето. 95% памук, 5% дрес на спандекс. Преклопени детали за половината. Флејска нога. Inseam : 32 in. Увезен. Оваа јога панделка на Soffe Juniors има удобен и лесен стил. Карактеристики на производот : јуниори со големина на ногата на ногата на ногата над 32 inseam (средно) мало лого на софи на половината совршено за јога, навивачки или обични носења 95% памук, 5% спандекс.

Карактеристики

Производи во категоријата