.

.

Јогипас,Јамки За Појас,Женски Ситни/Редовни/Високи Панталони За Јога Со Права Нога

Јогипас,Јамки За Појас,Женски Ситни/Редовни/Високи Панталони За Јога Со Права Нога

DEN 1.00

Износ
Залиха

Одлично складирање за најважните работи, како што се паметен телефон, пасош, картички, готовина и клучеви. Широкиот и удобен појас нема да се врзува или копа. Стил-2 : четири функционални џебови : 2 џебови за сечење напред (доволно големи за паметен телефон), 2 џебови за лепенки одзади. Дизајн на права нога за да ја намалите вашата силуета. 86% Најлон/ 14% Спандекс. За да ви помогнеме да ја изберете вистинската должина на панталоните, проверете ја сликата за мерење на спојот во описот на производот. 86% Најлон/ 14% Спандекс. Јамки за појас, вештачка мува и копче на половината (нефункционално) за стилизирање на панталони за облекување. Без проѕирна ткаенина што ја отстранува влагата, отпорна на брчки, четиринасочна ткаенина за истегнување за супериорна удобност. Преклопете ги панталоните на половина по должина на рамна површина. Вештачка мува. Исто така идеален за јога, дневна, трчање и други активности. Стил-1 : два џебови во задниот дел. Без проѕирна ткаенина што ја отстранува влагата, отпорна на брчки, четиринасочна ткаенина за истегнување за супериорна удобност. Еластично затворање. Стил-1 : два џебови во задниот дел. Отстранување на влага. Ако ги има, користете ја раката за да ги измазните. 2 вистински странични и 2 вистински задни џебови за стилизирање на панталони за облекување. Јога панталони за работа! Со десен врв/чевлите дефинитивно можат да бидат соодветни за формални средини. Јамки за појас, вештачка мува и копче на половината (нефункционално) за стилизирање на панталони за облекување. (За повикување)ситно-27"/29 "инсем одговара на жените 5' 1 " -5 ' 3 "/ Редовно-31 "инсем одговара на жените 5' 4 " -5 ' 6 "/ Редовно-33 "инсем одговара на жените 5' 6 " -5 ' 8 "/ Висок-35 "инсем одговара на жените 5' 9 " -5 '11" / Екстра Висок-37 "инсем одговара на жените 6' или погоре. Изберете пар панталони чија должина совршено ви одговара. Овој пар има вклопување во права нога што изгледа одлично со чизми, станови или атлетски чевли. Стил-2 : четири функционални џебови : 2 џебови за сечење напред (доволно големи за паметен телефон), 2 џебови за лепенки одзади.

Карактеристики

Производи во категоријата