.

.

925 Сребрена Роза Злато Аметист Свадба Ангажман Прстен Кралица Накит На Големо

925 Сребрена Роза Злато Аметист Свадба Ангажман Прстен Кралица Накит На Големо

DEN 766.40

Износ
Залиха

100% Нов И Квалитетен. Материјал : 925 Сливер. Главен Камен : Аметист. Големина на прстен (САД ) 6-10. Пакетот вклучува : 1 парчиња/сет. Забелешка : поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата.

Карактеристики

Производи во категоријата