.

.

Мобилен телефон стап на лична карта за лична карта, држач за кожа на паричникот на џеб, компатибилен со iPhone, Samsung Galaxy Android паметни телефони

Мобилен телефон стап на лична карта за лична карта, држач за кожа на паричникот на џеб, компатибилен со iPhone, Samsung Galaxy

DEN 2.67

Износ
Залиха

Универзална големина : 2,54 ин. (6,5 см) x 3,96 in. (10см). Заменете го вашиот паричник со телефонски џеб, лесно чувајте ги вашите картички или готовина. Материјал : Направено од висококвалитетна синтетичка кожа. Секој паричник за телефонски картички користи висококвалитетна леплива лента за лепила за силно, цврсто, долготрајно задржување. Илјадници дизајни на располагање - посетете ја нашата продавница!. Универзална големина : 2,54 ин. (6,5 см) x 3,96 in. (10см). Заменете го вашиот паричник со телефонски џеб, лесно чувајте ги вашите картички или готовина. Материјал : Направено од висококвалитетна синтетичка кожа. Секој паричник за телефонски картички користи висококвалитетна леплива лента за лепила за силно, цврсто, долготрајно задржување. Илјадници дизајни на располагање - посетете ја нашата продавница!. (Текстура стадото делфини под) Мобилен телефон стап на лична карта за лична карта, држач за ракави на паричникот на џеб, компатибилен со i Phone, Samsung Galaxy Android паметни телефони.

Карактеристики

Производи во категоријата