.

.

MobileDemand Ultra Rugged Premium Case за Microsoft Surface Pro 7+, 7, 6, 2017, 4 - таблет со тешки таблети - рачка за чанти, лента за рачно, држач за стилот, држач за стилови - апсорбирање на шок, заштит?

MobileDemand Ultra Rugged Premium Case за Microsoft Surface Pro 7+, 7, 6, 2017, 4 - таблет со тешки таблети - рачка за чанти,

DEN 2159.20

Износ
Залиха

Изграден солиден - дизајниран за површински овластени, компатибилни и дизајнирани за Microsoft Surface Pro 7+, 7, Pro 6, Pro 2017 (LTE), Pro 4. Premium Surface Pro Case изграден тешки со шок -апсорбирачки гумени браници и цврста обвивка дизајнирана За да одговарате на вашиот Surface Pro безбедно и да обезбедите супериорна заштита. Вклучува премиум кутија - солиден случај, лента за грб, рачка за носење на чанти, лента/кик -држач, држач за стилот со тетер, јамка од типот, заштитни капаци на порта и отстранлив snapид. Работен за работа на терен на претпријатија - воен стандард 810g, тестиран пад; 26 Повторени капки на иверица над бетон од 4 стапки и покриени пристаништа идеални за тешки работни места во екстремни услови. Совршено за работа во барање на индустриски, надворешни и производствени средини. Монтабилна - Плоча за монтирање на задниот дел од случајот овозможува лесно монтирање на возила, површини, па дури и виklушкари. Компатибилен со решенијата за монтирање на RAM меморија. Потребен е дополнителен хардвер и се продава одделно. Компатибилен со тастатура - Отстранлив дно wallид овозможува компатибилност со тастатурата за покривање на типот на Microsoft (тастатурата се продава одделно).

Карактеристики

Производи во категоријата