.

.

Кореда за AirPod Pro 2 Case, Воен оклоп серија случај за AirPods Pro 2-та генерација/1-та генерација, Заштитна обвивка за отпорни на шокирање на телото со тастатура за мажи за жени

Кореда за AirPod Pro 2 Case, Воен оклоп серија случај за AirPods Pro 2-та генерација/1-та генерација, Заштитна обвивка за отпорни

DEN 143.84

Износ
Залиха

【Компатибилност】 Компатибилен со Air Pods Pro 2 -та генерација (2022) и Air Pods Pro 1 -ви генерација (2019). Поддржете го жичното и безжично полнење без да го отстраните заштитниот случај, LED светло видливо. 【Целокупниот заштитен заштитен】 Цврст мек TPU кутија и тампон за раб, дизајниран целосно заштитува за Air Pods Pro кој против капки, гребнатини и испакнатини. 【Трансформирајте го Air Pod Pro】 Најдобра употреба на боја, правејќи го Air Pod Pro 2 Case повеќе стилски. Новата корица на случајот „Airpod Pro“ е добар избор за мажи жени за Божиќ, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, родендените. 【Лесно за носење】 Опремено со преносен клип за карабинер, кој може лесно да го прикачи Air Pods Pro 2 -ри/1 -та генерација на ранец, јамки за појас или прстен за клучеви. Без разлика дали излегувате или патувате, поудобно е да се носи и нема да се изгуби. 【Гаранција】 Набавка со доверба! Нашата загриженост #1 е вашето задоволство. 30 дена, 100% гаранција за враќање на парите и гаранција за замена од 1 година. Ако имате какви било проблеми со квалитетот со вашиот случај, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро и ние ќе ви обезбедиме задоволително решение.

Карактеристики

Производи во категоријата