.

.

Случај за покривање на таблети за Microsoft Surface Pro 9 2022 Објавено три-пати паметен таблет кутија, тврда компјутерска школка со слабини, агли за повеќе разгледување

Случај за покривање на таблети за Microsoft Surface Pro 9 2022 Објавено три-пати паметен таблет кутија, тврда компјутерска школка

DEN 895.20

Износ
Залиха

1. Поточно дизајниран за таблет компјутер. 2. Целосна заштита за вашиот таблет. Разновидност на бои. 3. Совршени исечоци за камерата, звучниците, штандот и другите пристаништа. 4. 100% сосема нови, лесни, ултра тенок, уникатен, пристоен дизајн. 【Компатибилност】 Направено само за таблета Microsoft Surface Pro 9 2022 (13 инчи) таблета. Белешка : Не е соодветно за други модели, проверете го бројот на моделот на задниот дел од таблетот пред да купите. 1. Поточно дизајниран за таблет компјутер. 2. Целосна заштита за вашиот таблет. Разновидност на бои. 3. Совршени исечоци за камерата, звучниците, штандот и другите пристаништа. 4. 100% сосема нови, лесни, ултра тенок, уникатен, пристоен дизајн. 【Компатибилност】 Направено само за таблета Microsoft Surface Pro 9 2022 (13 инчи) таблета. Белешка : Не е соодветно за други модели, проверете го бројот на моделот на задниот дел од таблетот пред да купите.

Карактеристики

Производи во категоријата