.

.

BBSJ легура метална десктоп таблета Табела Табела ќелија за преклопување на делот за поддршка на држачот за мобилни телефони за прилагодување

BBSJ легура метална десктоп таблета Табела Табела ќелија за преклопување на делот за поддршка на држачот за мобилни телефони

DEN 1.33

Износ
Залиха

Заградата е направена од ABS AMD алуминиумски легура материјал, кој е цврст и издржлив. Тоа е универзална заграда за мобилни телефони и таблети. Држачот на мобилниот телефон може да се прилагоди нагоре и надолу, а исто така може да се ротира за 360 °, држејќи два мобилни телефони во исто време. Силиконски дизајн со голема површина, не лизгање, стабилен и не е лесен за тресење. Предметите можат да се обесзат на врвот, како што се жични слушалки, мали слушалки, часовници, кабли со податоци, итн. Заградата е направена од ABS AMD материјал за алуминиумска легура, кој е цврст и издржлив. Тоа е универзална заграда за мобилни телефони и таблети. Држачот на мобилниот телефон може да се прилагоди нагоре и надолу, а исто така може да се ротира за 360 °, држејќи два мобилни телефони во исто време. Силиконски дизајн со голема површина, не лизгање, стабилен и не е лесен за тресење. Предметите можат да бидат обесени на врвот, како што се жични слушалки, мали слушалки, часовници, кабли со податоци, итн. Големина : 7.3*11.5*19.4 CMPRODUCT Нето Тежина : 170 Gyou може лесно да го прилагоди аголот на гледање според вашите потреби. Држачот на мобилниот телефон може да се прилагоди нагоре и надолу, а исто така може да се ротира за 360 °, држејќи два мобилни телефони во исто време. На врвот, како што се жични слушалки, мали слушалки, часовници, кабли со податоци, итн. Оваа заграда за двојно преклопување е преносна и лесна за складирање, не зазема простор, лесно може да се стави во торбата. Пакуван е вклучен : 1* Мобилен Стенд на држачот на телефонот (Само додаток, не е вклучен телефон.

Карактеристики

Производи во категоријата