.

.

Ctlamp Premium Quality Splamp093 Замена DLP LCD Projector Lamp SP LAMP 093 Сијалица со куќиште компатибилно со SP LAMP 093 INFOCUS IN112X in114X in116X in118HDXC IN119HDX SP1080

Ctlamp Premium Quality Splamp093 Замена DLP LCD Projector Lamp SP LAMP 093 Сијалица со куќиште компатибилно со SP LAMP 093 INFOCUS

DEN 2.00

Износ
Залиха

Тип : Сосема нова сијалица за ламба за проектори за замена со куќиште. Број на дел : Splamp093. Компатибилен модел на машина : Компатибилен со Infocus in112x in114x in116x in118hdxc in119hdx sp1080. Wattage : 190 Вотс Поддршка за услуги за професионални клиенти. Сите други проблеми со светилката на проекторот, ве молиме контактирајте не слободно.

Карактеристики

Производи во категоријата