.

.

Крцкавиот 50-ти Роденден Може Поладно, Црно Злато Навива на 50 Години Роденден Декорација Забава Корист Може Покрива, 12-Унца Неопренови Ладилници За Сода, Може Пијало

Крцкавиот 50-ти Роденден Може Поладно, Црно Злато Навива на 50 Години Роденден Декорација Забава Корист Може Покрива, 12-Унца

DEN 207.84

Износ
Залиха

ДВОСТРАНО ПЕЧАТЕЊЕ. Совршен за вашиот 50-ти роденден или 50-годишнината партија декорација!. Направено од густ неопрен. Одговара стандард 12 мл. до 16 мл. лименки или шишиња. Чувајте го вашиот пијалок ладен, а рацете суви. Совршен за секој што сака да ги одржува своите пијалоци ладни! Тоа ќе биде одлично за мал подарок или партија корист!. Совршен за вашиот 50-ти роденден или 50-годишнината партија декорација !. Направено од густ неопрен. Одговара стандард 12 мл. до 16 мл. лименки или шишиња. Чувајте го вашиот пијалок ладен, а рацете суви. Совршен за секој што сака да ги одржува своите пијалоци ладни! Ќе биде одлично за мал подарок или забава корист!. Совршен за вашиот 50-ти роденден или 50-годишнината партија декорација !. Направено од густ неопрен. Одговара стандард 12 мл. до 16 мл. лименки или шишиња. Чувајте го вашиот пијалок ладен, а рацете суви. Совршен за секој што сака да ги одржува своите пијалоци ладни! Ќе биде одлично за мал подарок или забава корист!.

Карактеристики

Производи во категоријата