.

.

Шишиња Со Вода МНСРУУ Со Слама За Деца Момчиња Девојчиња Училиште 12oz/350ml Сина, Симпатична Смешни Диносауруси Изолирани Од Нерѓосувачки Челик Шишиња За Вода За Мали

Шишиња Со Вода МНСРУУ Со Слама За Деца Момчиња Девојчиња Училиште 12oz/350ml Сина, Симпатична Смешни Диносауруси Изолирани Од

DEN 2.00

Износ
Залиха

Двослојната структура на слојот за вакуумска изолација може да остане ладна или топла. Удобен за употреба и чистење. Чувајте ги пијалоците ладни 24 часа. Чувајте ги пијалоците ладни 24 часа.Забелешка 1. Печатени со слатки и цртани модели. КАПАК ОТПОРЕН на ИСТЕКУВАЊЕ : шишињата за вода со колби за мали деца имаат дизајн отпорен на истекување, така што не мора да се грижите за истурање вода кога шишето е навалено. Воден дизајн против гушење. Со MNSRUU, лесно да ги изразите вашите идеи за дизајн, ослободете ја вашата креативност. ВИСОК КВАЛИТЕТ : материјалот на ова шише со вода за деца е нерѓосувачки челик од 304 одделение за храна 18/8, без БПА. Капак отпорен на истекување 4. Капакот со рачка и е повеќе пренослив. МЕРКА : висока 7,68 инчи, дијаметар на шише од 2,75 инчи, Капацитет 12оз (350мл). Двослојната структура на слојот за вакуумска изолација може да остане ладна или топла. Со цел да се постигне најдобар ефект на зачувување на топлина и ладно зачувување се препорачува да додадете топла вода или ледена вода за претходно загревање Или преладување Додавањето коцки мраз е подобро кога се чува ладно. Удобен за употреба и чистење. НАЈДОБАР ПОДАРОК : Ова Изолирано шише со вода од нерѓосувачки челик е совршено за патување, пешачење, спорт, училиште. КАПАК ОТПОРЕН на ИСТЕКУВАЊЕ : шишињата за вода со колби за мали деца имаат дизајн отпорен на истекување, така што не мора да се грижите за истурање вода кога шишето е навалено. Со Сламки 3. Се препорачува за мало дете 3 години и погоре. Може да се преклопи, одвојува и складира. МНСРУУ е краток формиран Нов Стил " Р " Непобедлив Уникатен страстни Сме да ви дозволиме да ги додадете вашите уникатни стилови во кој било дел од вашиот живот преку прилагодување. Ве молиме користете неутрален детергент и топла вода при чистење, не користете алкално белило, хемиски партали ако имате прашања, ве молиме контактирајте не!. Се препорачува за мало дете 3 години и погоре. ВИСОК КВАЛИТЕТ : материјалот на ова шише со вода за деца е нерѓосувачки челик од 304 одделение за храна 18/8, без БПА. ДИЗАЈН НА СЛАМА : ова изолирано шише со вода со сламки. Сламата е безбедна без други мириси, отпорна на висока температура и не е деформирана. Име на ставка : Mnsruu Деца Шише За Вода Материјал : 18/8 Пакетот Од Нерѓосувачки челик Вклучува : 1 Димензии На Шишето Со Вода : 19,5 см x 7cm = 7,68 инчи x 2,75 Инчен Капацитет : 12oz (350ml) Боја : Розова / Сина Карактеристика 1.МЕРКА : висока 7,68 инчи, дијаметар на шише од 2,75 инчи, Капацитет 12оз (350мл). ДИЗАЈН НА СЛАМА : ова изолирано шише со вода со сламки. Симпатични Модели Препорачуваат 1. Откако ќе се држи 10 часа, температурата на водата е околу 45€, по држење 6 часа, температурата на водата е околу 65 степени. Може да биде прекрасен подарок за вашите момчиња девојки деца. Сламата е безбедна без други мириси, отпорна на висока температура и не е деформирана. Откако ќе наполните млеко и други расипливи пијалоци, ве молиме пијте и исчистете што е можно поскоро за да избегнете кородирање на внатрешниот резервоар 4.

Карактеристики

Производи во категоријата