.

.

Светови 10 ПАРЧИЊА Најлонски Чорапи Цвет ЗА Правење САМ Цвеќиња

Светови 10 ПАРЧИЊА Најлонски Чорапи Цвет ЗА Правење САМ Цвеќиња

DEN 3.33

Износ
Залиха

Пакет : 10 ПАРЧИЊА/пакет. Големина : Приближно 23"Инчи (60см). Најлон Свила Чорапи Цвет. Најлон Порибување Цвет За Изработка На Украси Свила Цвет И Пеперутка Рачно Изработени Материјали САМ ЦВЕТ. по боење Големина и боја на производот можеби различни. Светови 10 ПАРЧИЊА Најлонски Свилени Чорапи Цвет ЗА Правење САМ Цвет (Бело).

Карактеристики

Производи во категоријата