.

.

А0011ф Кафеава Светло Сина Златна И Слонова Коска Извезени Цветни Брокат Тапацир И Прозорци Третмани Ткаенина од Дворот

А0011ф Кафеава Светло Сина Златна И Слонова Коска Извезени Цветни Брокат Тапацир И Прозорци Третмани Ткаенина од Дворот

DEN 643.04

Износ
Залиха

Одлично за Станбени и Комерцијални Тапацири, Навлаки за Лизгање и Третмани Со Прозорци. Ширина : 54 Инчи; Продадени од континуираниот двор - вашата нарачка ќе биде во едно парче. Секоја количина е дополнителен двор. Карактеристики : Отпорен На Избледување. Издржливост : Надминува 130.000 Триења На Визенбек (Тешки). Повторете : Хоризонтално : 14.5 "х Вертикално : 16". А0011ф Брокат Тапацир Одделение Ткаенина Од Намалена Дизајнер Ткаениниоваа брокатна ткаенина не е железничка пруга. Одличен е за сите апликации за внатрешни станбени, комерцијални и угостителски тапацири, третмани со прозорци и постелнина. Оваа ткаенина ќе надмине 65.000 двојни триења.Ткаенина Корелира : A0012 F, A0013 F, A0014 F, A0015 F и A0016 FMore Детали За Производот Ширина : 54 инчи должина : Покрај дворот (вашата нарачка ќе биде во едно континуирано парче)Карактеристики : Отпорен На Бледнее Издржливост : Надминува 130.000 Wyzenbeek Трие (Тешки)Повторете : Хоризонтално : 14,5" x Вертикално : 16"шема насока : ПРИКАЖАНИ НЕ ЖЕЛЕЗНИЧКИ (ДО РОЛНА).

Карактеристики

Производи во категоријата