.

.

Крофни И Слатки Дизајнирајте Памучна Ткаенина за Ватирање покрај Дворот

Крофни И Слатки Дизајнирајте Памучна Ткаенина за Ватирање покрај Дворот

DEN 351.84

Износ
Залиха

Ширина : 44" инчи. Тежина : 150 GSM (грама на метар квадратен). Содржина : 100% Памук. Рашири : Нема Истегнување. Тип : Ватиран Памук. Преуредување : Да. Рашири : Не. Инструкции за перење : Машинско Перење Ладно/Сушење Суво Ниско. Ништо друго освен слатки за појадок. оваа ткаенина е совршена за јоргани, акценти на домашен декор, занаетчиски проекти и облека. Боите вклучуваат розова, сина, жолта.

Карактеристики

Производи во категоријата