.

.

Летано машка маичка со кратки ракави со кратки ракави на Андерсон

Летано машка маичка со кратки ракави со кратки ракави на Андерсон

DEN 1040.00

Износ
Залиха

85% полиестер, 15% спандекс. Направени во САД или увезени. Затворање на привремено. Машински миење. Дневен возач изграден за луѓе кои сакаат да можат да циклус во канцеларија, да работат цел ден и да ја погодат салата после без воопшто да треба да ги променат врвовите. Технички ткаенини, традиционален стил 50+ UPF заштита од сонце ги задржува штетните зраци на заливот, додека интуитивната интелигентна интелигентна интелигентна интелигентна интелигенција за да ги донесе. Авантуристи за надворешни работи „Андерсон кошула“ работи одлично како пешачење, ранци, кампување или обична кошула за дружење во барот. Затворање на затворање на црниот бисер, акцентиран веќе прекрасен традиционален карирана технологија кошула. Спецификации [материјал] - 85% полиестер, 15% спандекс; [Рејтинг на UPF] - 50+; [Централна должина на грбот] - 30 ”. Кошулата на Андерсон за мажи на Флејлоу е тука за да помогне во минимизирање на вашата гардероба. Не ви требаат 10 карирани копчиња за пополнување на вашиот плакар. Само ви треба овој. Изгледа делот од традиционалната кошула со јаки, само оваа предвремена кошула со кратки ракави е направена со ткаенина што може да се дише, брзо сушење, со тон истегнување за да можете да работите и да играте без промена.

Карактеристики

Производи во категоријата