.

.

Конектор За Жица ШУБИЈАО 222х 212 Универзална Конекција За Поврзување Со Компактни Жици Осветлување Приклучок За Приклучок За Проводник За Туркање Мини Брз Кабелски

Конектор За Жица ШУБИЈАО 222х 212 Универзална Конекција За Поврзување Со Компактни Жици Осветлување Приклучок За Приклучок За

DEN 3.33

Износ
Залиха

Конектори. Конектори материјал за обвивка : материјал за Поврзување со Отпорен На Пламен : Копирана струја : 32ариран напон : 250v/4 KVRated моќност : 7kwwiring опсег : 0,08-4,0mm2/AWG28-12употреба : Разни места за поврзување со жица.

Карактеристики

Производи во категоријата