.

.

21 Роденден Украси Подароци За Неа-21 Роденден Материјали Среќен Роденден Банер, Златна Фолија Раб Завеси, 21 Златен Број Балони И Конфети Балони

21 Роденден Украси Подароци За Неа-21 Роденден Материјали Среќен Роденден Банер, Златна Фолија Раб Завеси, 21 Златен Број Балони

DEN 271.84

Износ
Залиха

Одлична Вредност за Пакетот За Декорација на 21-ви Роденден : Вклучувајќи Транспарент За Среќен Роденден, балони Со 21 Број, Балони со 4x Starвезди балони Од 16x Латекс и Балони Од 6x Конфети, Завеси од Раб Од Златна Фолија 2x. Широките Завеси Од Златна Фолија Се совршен додаток како совршена позадина за селфи. Треба да платите дополнителни 12 долари за рабните завеси на друго место, но тука тие се вклучени бесплатно. 16 Балони Од Црн и златен латекс И 6 Балони Од Златни Конфети додаваат дополнителен допир на декорацијата на забавата. Вклучена е Балонска Лента, нема повеќе трчање на друго место за купување. КУПУВАЊЕ БЕЗ ПРОБЛЕМИ : ние се осигураме дека овој комплет за балони за декорација на роденден ќе донесе привлечен и привлечен ефект, и ако не сте задоволни со тоа, ќе ги вратите вашите целосни 100% пари. ** Проверете го пакетот веднаш по приемот . Одлична Вредност за Пакетот За Декорација на 21-ви Роденден : Вклучувајќи Транспарент За Среќен Роденден, балони Со 21 Број, Балони со 4x Starвезди балони Од 16x Латекс и Балони Од 6x Конфети, Завеси од Раб Од Златна Фолија 2x. Широките Завеси Од Златна Фолија Се совршен додаток како совршена позадина за селфи. Треба да платите дополнителни 12 долари за рабните завеси на друго место, но тука тие се вклучени бесплатно. 16 Балони Од Црн и златен латекс И 6 Балони Од Златни Конфети додаваат дополнителен допир на декорацијата на забавата. Вклучена е Балонска Лента, нема повеќе трчање на друго место за купување. КУПУВАЊЕ БЕЗ ПРОБЛЕМИ : ние се осигураме дека овој комплет за балони за декорација на роденден ќе донесе привлечен и привлечен ефект, и ако не сте задоволни со тоа, ќе ги вратите вашите целосни 100% пари. ** Проверете го пакетот веднаш по приемот . Надградете 32 "балони со броеви на 40" и надградете ги балоните од латекс на подебели што не се лесни за пукање., Банерот се испраќа во стан. Ќе бидат потребни неколку минути за да се соберат. Лесно е. Контактирајте не веднаш ако најдете какви било проблеми по приемот. Ние ќе ги направиме работите Исправни Голема Вредност за 21-ви Роденден Докораторски Пакет : Вклучувајќи Среќен Роденден Банер, 21 Број балони, 4x Ѕвезда Балони 16x Латекс Балони и 6x Конфети Балони, 2x 40"x 80" Златна Фолија Раб Завеси. Златна Фолија Раб Завеси се совршен додаток за 21 роденден позадина. Вклучена е Балонска Лента, нема повеќе трчање на друго место за купување. Пакетот Вклучува : 40" Број 2 балони х 1 40" Број 1 блони х 1 16" Ѕвездени Балони х 4 12" Црн Латекс Балони х 812" Златни Латекс Балони х 8 12" Конфети Балони х 6 40"х 80" Златна Фолија Раб Завеси х 2 Балонска Лента х 33 фтс(Случајно Сребро Или Злато) Без Проблеми Наплата и 2 Годишна Гаранција : враќањето или Замената ќе Бидат испратени без прашање ако не сте задоволни со купувањето. За каква било загриженост, ве молиме испратете ни е-пошта за брз одговор за 24 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата