.

.

IMEIKONST Samsung Galaxy S23 5G Паричник СЛУЧАЈ 3D Стилски Девојка Жените Случај Кредитни Картички Слот Со Штанд За Стп Кожа Шок Отпорни Флип Магнетни Покритие За Галакси S23 5G Роз?

IMEIKONST Samsung Galaxy S23 5G Паричник СЛУЧАЈ 3D Стилски Девојка Жените Случај Кредитни Картички Слот Со Штанд За Стп Кожа

DEN 175.68

Износ
Залиха

Компатибилен Модел : Само За Галакси С23 5Г.ве Молиме потврдете го моделот на вашиот телефон. Изработена од висококвалитетна Стп Кожа која е безбедна и заштитна, мала тежина која совршено одговара на вашиот телефон.Го штити вашиот телефон од секојдневни испакнатини, гребнатини, прашина и траги. Вграден Штанд : Погоден За Читање, Гледање Филмови, Играње Игри И Прелистување На Интернет. Носете ја ВАШАТА ЛИЧНА КАРТА, кредитни и дебитни картички и готовина без да го носите паричникот со вас. Дизајн НА 3Д Сликарство на целото Тело, Симпатичен Изглед и Висок Квалитет го прават вашиот телефон поинаков и попривлечен. Weclom ДА IMEIKONST IMEIKONST Е Посветена на обезбедување на телефонски случај кои се и стилски и практични и висококвалитетни со грижа за да се обезбеди точно вклопување за дневната функционалност на вашиот уред, и сето тоа се продава по разумна цена.Компатибилен Модел : Galaxy S23 5 G Има Само Карактеристики : - висококвалитетно куќиште за задна обвивка од стп кожа и tpu за заштита од удари и магнетно затворање за дополнителна безбедност. - Функцијата за држач може да ви овозможи прилагодливи и удобни агли на гледање за да ја прочитате вашата е-книга или да гледате видеа. - Совршено вклопување и додава минимален рефус на вашиот телефон, удобно ви е да го фатите и обезбедува лесен пристап до сите функции без отстранување на куќиштето. - Што добивате : 1 Еез Случај (Телефонот не е вклучен) Совети : Ако имате какви било прашања во врска со производот или испораката, ве молиме контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви обезбедиме најзадоволителна услуга. И ако сте задоволни со нашиот производ и услуги, ве молиме споделете ги вашите мисли. Ви благодариме за вашето доаѓање!.

Карактеристики

Производи во категоријата