.

.

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Кобра Каи Сите Долина Карате Првенство Графика 2 Кожа Книга Паричник Случај Покритие Компатибилен Со Apple iPhone 14 Плус

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Кобра Каи Сите Долина Карате Првенство Графика 2 Кожа Книга Паричник Случај Покритие

DEN 472.00

Износ
Залиха

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран кобра каи производ. Рачно изработена кожна конструкција. Повеќе слотови картичка ЗА ЛИЧНА КАРТА или кредитни картички. Мулти-поглед штанд. Идеален за гледање филмови. Систем за магнетно затворање. "Штрајк прв. Удри силно. Нема милост."Покажете ја вашата љубов кон оваа акциона комедија-драмска серија базирана на филмот Карате Кид, Кобра Каи! Со толку многу прекрасни дизајни за избор, ве покриваме со најширок спектар На Дизајни На Главни Куќишта Официјално Лиценцирани случаи На кобра Каи на пазарот! Дизајниран за модерен начин на живот. Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценциран кобра Каи мека кожа паричник стил случај е рачно изработени да бидат стилски и функционални. Рафиниран стил и заштита. Овој стилски случај одговара на секоја пригода додека го одржувате вашиот мобилен уред заштитен и функционален. Тој е дизајниран да биде доволно елегантен за вашиот џеб, но сепак безбеден со својот систем за магнетно затворање за да го држи вашиот мобилен уред додека овозможува лесен пристап до портите и приклучоците. Формата ја исполнува функцијата. Овој паричник погодно располага со три слотови за одржување на вашите кредитни картички и готовина. И кога ќе дојде време да се опуштите можете да го поставите вашиот мобилен уред на претпочитаниот агол на гледање со неговиот прилагодлив аголен механизам за да гледате видеа, да проверувате вести или да одите социјално - совршен партнер за вашиот мобилен уред. Брзо За Инсталирање. Дизајн на телото со едно парче се заклучува во заштитата при едноставно прилепување. Замената помеѓу повеќе случаи е лесно како да се пресоблечете во вашата омилена Маица! Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран кобра Каи Производ Рачно Изработени кожа изградба Повеќе слотови картичка ЗА ЛИЧНА КАРТА Или Кредитни картички мулти-поглед штанд. Идеален за гледање филмови систем За Магнетно затворање Целосен пристап до сите порти и звучници.

Карактеристики

Производи во категоријата