.

.

Mojiery Телефон Покритие Патент Паричник Фолио Случај За Oppo REALME X2, Премиум Стп Кожа Тенок Одговара Покритие ЗА REALME X2, 1 Фото Рамка Слот, 3 Слотови Картичка, Нечистотија-Д?

Mojiery Телефон Покритие Патент Паричник Фолио Случај За Oppo REALME X2, Премиум Стп Кожа Тенок Одговара Покритие ЗА REALME

DEN 2.67

Износ
Залиха

Сликите не се однесуваат на моделот на телефонот; точната кутија за телефон ќе ја добиете врз основа на моделот на телефонот во наслов. Од нашата продавница можете да најдете многу видови кутии за телефони и таблети со различни стилови. Лесен пристап до сите копчиња, камера, звучник и конектор. Полнење без отстранување на случајот. Тенок фолио паричник тип случај за минимизирање на најголемиот дел и целосно заштита на вашиот паметен телефон. Функција за кикстенд за гледање видео точната футрола за телефон ќе ја добиете врз основа на моделот на телефонот во наслов. Од нашата продавница можете да најдете многу видови кутии за телефони и таблети со различни стилови. Лесен пристап до сите копчиња, камера, звучник и конектор. Полнење без отстранување на случајот. Тенок фолио паричник тип случај за минимизирање на најголемиот дел и целосно заштита на вашиот паметен телефон. Кикстенд функција за гледање видео и филм, читање и испраќање порака. Можете да зборувате на телефон во склопот без отворање на случајот. Се чувствуваат добро во рака. Исклучителна изработка за резервирана дупка. Изградете џебови со картички за удобно складирање НА ЛИЧНА КАРТА, кредитни картички.

Карактеристики

Производи во категоријата