.

.

Футрола За јогурт За Samsung Galaxy S23, Капак За Паричник Од Вистинска Кожа За Samsung S23, Рачно Изработена Маслена Кожа

Футрола За јогурт За Samsung Galaxy S23, Капак За Паричник Од Вистинска Кожа За Samsung S23, Рачно Изработена Маслена Кожа

DEN 3.33

Износ
Залиха

САМО компатибилен Со Samsung Galaxy S23, (не одговара на други телефони) ве Молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да нарачате. Фотографиите и куќиштето може да имаат одредена разлика во бојата поради користењето на вистинската кожа. Природната Кожа и Рачно Изработениот Производ не се совршени. Секој случај Е Рачно изработен во нашата работилница, тој е уникатен. Природен кожен изглед и чувство на допир, Вистинска Кожа, Кожа Со Полно зрно, Кравјо Криење. Марка : Јогурт Секоја серија кожа е мала различна, плус поради светлото на камерата, вистинската кожна футрола може да има одредена разлика во бојата со сликите од списокот , ве молиме имајте предвид. Нашата кожна футрола е рачно изработена, понекогаш може да има мали грешки, ве молиме сметајте дека е прифатлива . Како што е симетријата на случајот и отстапувањето на копчето за магнетно затворање , може вештачки да се прилагоди . Изработен е од природна кожа, може да има мали брчки, црни дамки, вдлабнатини, лузни, нерамна боја и очигледни гребнатини на површината.. Сите тие се нормални, тоа не е неисправна ставка. По некое време, маслото од нашите раце ќе се инфилтрира во кожата поради долготрајната употреба, ќе стане помазно, посјајно, а текстурата исто така ќе стане поочигледна, затоа секоја наша кожна футрола е посебна, тие имаат свој стил.

Карактеристики

Производи во категоријата