.

.

Монвутонг Паричник Телефон Случај За Samsung Galaxy A13 4G, Симпатична Цртан Филм Мачка Куче Стп Кожа Случај Со Магнетни Затворач И Парична Картичка Слотови Носителот Покри

Монвутонг Паричник Телефон Случај За Samsung Galaxy A13 4G, Симпатична Цртан Филм Мачка Куче Стп Кожа Случај Со Магнетни Затворач

DEN 143.84

Износ
Залиха

[Компатибилен Модел] Посебно внимание! Само Компатибилен За Samsung Galaxy A13 4 G (не одговара НА 5 G).Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон. [Материјал] Изработен од висококвалитетна стп кожа и мек внатрешен случај ТПУ,Сјајни кристали,надворешноста е стилска и убава,а внатрешноста одлично се вклопува во вашиот телефон. [Функции]1.Функција на паричник, Слотови За Готовински Картички можат да постават кредитни картички,ЛИЧНА карта и лиценца итн. 2.Дизајн на капакот на превртување, може да се користи како Држач за Удар,дизајн на магнет за грб,гледајте видеа без сенка,многу удобно. [Карактеристики] магнетите цврсто го држат куќиштето на паричникот затворено .Обезбедете одлична заштита отпорна на удари од гребнатини, гребнатини и други оштетувања.и го штити вашиот телефон од испакнатини,отпечатоци од прсти и нечистотија при секојдневна употреба. [Практично] Ремен За Зглоб И Вистинска големина и вграден дизајн на слушалки, Погоден за носење и одговарање на телефонот.

Карактеристики

Производи во категоријата