.

.

Лакас За Moto G Pure/Moto G Моќ 2022 Случај [ 10 Слотови За Картички ] Id Кредитен Држач За Готовина Монтажен Паричник Од Магнетна Кожа Капак На Телефонот Држач За Рачен Зглоб Ре?

Лакас За Moto G Pure/Moto G Моќ 2022 Случај [ 10 Слотови За Картички ] Id Кредитен Држач За Готовина Монтажен Паричник Од Магнетна

DEN 255.84

Износ
Залиха

Специјално дизајниран капак На Куќиштето со магнетен паричник 2 во 1. Изработени од висококвалитетен Стп кожен материјал допираат удобно и меко. И големината на паричникот е совршена за држење во рака. Носителот картичка слотови комбинираат 9 слотови картичка и 1 транспарентен прозорец за лесен пристап до вашата лична карта или слика. Функцијата Kickstand е погодна за гледање филмови или видео-разговор. Отстранлив ремен за зглоб ви овозможува безбедно да го носите телефонот како торба со мини спојки со тоа што ќе го закачите околу зглобот. "Лакас Случај За Моторола Мото Г Чиста 2021 XT2163 DL / Моторола G Моќ 2022 / Моторола Мото Чисто Издание XT2163 DL овој случај е специјално дизајниран за Moto G Pure / Moto G Power 2022 Случај. Обезбедува подобра заштита за вашиот телефон. Карактеристики на производот : - Премиум стп кожа, претставува убав изглед и издржливост. - Мулит-Функционален дизајн за исполнување на состаноците на клиентите во секојдневниот живот, многу удобен.-2 во 1 отстранлив магнетски случај-со функција отпорна на удари, лесно се зема телефонот од паричникот и го штити телефонот од пад. - 10 држач за слотови За Картички-Повеќе прегради за поставување картички, готовина, фотографија, лиценца, ВИП картички итн - Капакот има можност за превртување за да го трансформира куќиштето во хоризонтален и вертикален држач за гледање. - Прецизни исечоци за сите порти, камера, микрофон, звучник и игла. Боја : прикажи Како Фото Пакет вклучува : 1 * Лакас Заштитен Случај.

Карактеристики

Производи во категоријата