.

.

Телефонска Кутија За Samsung Galaxy A53 5G 2022 Паричник Со Калено Стакло Заштитник На Екранот И Кожен Тенок Капак Држач За Картички Додатоци За Ќелии Gaxaly A53 G5 Галаксии 53A SM A536u ?

Телефонска Кутија За Samsung Galaxy A53 5G 2022 Паричник Со Калено Стакло Заштитник На Екранот И Кожен Тенок Капак Држач За

DEN 1.67

Износ
Залиха

●Компатибилен Со Q : Компатибилен Со Samsung Galaxy A53 5 G, не е компатибилен со други уреди. ●Подарок● : ќе го испратиме куќиштето на телефонот со заштитник на екранот од калено стакло од 1 парче [Пријателски За Случајот]+Со Отстранлив Ремен за Зглоб. ●3 Слот За Картички И Паричник● : Совршена Комбинација на паричник и футрола за мобилен телефон ,Со Слотови за лична Карта, може да се користи како паричник за чување повеќе кредитни картички, готовина, ЛИЧНА КАРТА и пари. Quickstand_ : Kickstand Може да се претвори во мулти-аголен удобен поглед за читање, гледање видеа или facetime. ●Премиум Услуга€ : Asuwish обезбедува 24 часа професионален 3.3 D Сончоглед Врежана шема : Врежаниот Луксузен Дизајн На Сончоглед прави вашиот случај да изгледа одлично; 4.Материјал : Изработена Од Висококвалитетна Кожа со TPU која е безбедна и заштитна, модерна што совршено одговара на вашиот телефон; 5.Затворање со магнетна Размавта : Супер Посилно Магнетно прицврстување, чувајте го телефонот Побезбеден, Безбеден, Удобен и Цврсто. 6.Прецизни исечоци : Прецизни Исечоци за Сите Порти, Камера, Микрофон, Звучник. 7.Функција за држач за удар : капакот на превртување може да се преклопи како држач за поддршка на телефонот,така што ќе можете да ги ослободите рацете кога го гледате Видеото,многу погодно. Пакетот вклучува : 1*куќиштето на телефонот 1*заштитник на екранот од калено стакло 1*Отстранлив Ремен За Зглоб Ако има некое прашање, ве молиме слободно контактирајте не за најдобро решение. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата