.

.

Анканг Паричник Случај за iPhone 14 Pro, Премиум Вистинска Кожа Фолио Флип Случај Со Држач За Картички И Стојат Функција Шокпроф Заштитен Телефон Покритие за iPhone 14 Pro

Анканг Паричник Случај за iPhone 14 Pro, Премиум Вистинска Кожа Фолио Флип Случај Со Држач За Картички И Стојат Функција Шокпроф

DEN 1.00

Износ
Залиха

Компатибилност : куќиштето За Флип паричник е компатибилно само со i Phone 14 Pro(6,1 Инчен Дисплеј 2022 Објавен ), не одговара за другите модели на телефони. Ве молиме проверете дали моделот на вашиот телефон е усогласен пред купувањето. 100% Вистинска Кожа : Рачно изработена Од вистинска висококвалитетна кожа од крава, доказ за гребење,отпечаток од прст,нелизгање,удобно за држење, нежно чувство на допир во рака, текстура единствена за секоја кожна футрола. Фолио Паричник Случај & Kickstand Функција : овој мобилен телефон кожа случај има 2 слотови картичка, што е лесно да се носат работи КАКО ЛИЧНА карта, кредитна картичка и пари, итн. Функцијата штанд ги ослободува вашите раце додека читате, гледате филм итн. Сеопфатна Заштита : Дизајнирана Со мека внатрешна школка отпорна на удари од 360 степени што го штити вашиот телефон од капки и депонии. Подигнати рабови на случајот назад за заштита на камерата. Прецизни Исечоци : Прецизни исечоци за звучници, порти за полнење, аудио порти и копчиња за ваша погодност. Крава кожа флип паричник случај само компатибилен со i Phone 14 Про.Направено со кожа од крава, Нежно чувство на допир во рака, текстура уникатна за секој кожен капак на телефонот.Постојат 2 слотови за картички, вградена функција за држач за дизајн без раце за да ги задржите вашите дневни потреби за патување.Дизајниран со мека внатрешна школка отпорна на удари од 360 степени што го штити вашиот телефон од капки и депонии.Пакетот вклучува 1 x телефонска кутија за i Phone 14 Pro 6,1 Инч 5 G 2022.

Карактеристики

Производи во категоријата