.

.

Пилот-трговска дама на латинска забава латински партии за латино забави, раб, фустан фустан, ноќен клуб клуб, клубска облека

Пилот-трговска дама на латинска забава латински партии за латино забави, раб, фустан фустан, ноќен клуб клуб, клубска облека

DEN 2.33

Износ
Залиха

sequins. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Измијте : миење на рацете. 4 бои достапни сега : црна, жолта, темно сина, црвена. Задниот дел е убав како предниот дел со Пајсли и слоевите на раб. Лентите се прилагодливи. Azzез, латински, танцувачка забава со коктел венчаница. sequins. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Измијте : миење на рацете. 4 бои достапни сега : црна, жолта, темно сина, црвена. Задниот дел е убав како предниот дел со Пајсли и слоевите на раб. Лентите се прилагодливи. Azzез, латински, танцувачка забава со коктел венчаница. Состојба : Нов пакет вклучува : 1 парчиња ткаенина од латински фустан : sequins, Tassels Големина : Големина : Една големина, се вклопува за големината на САД S/M Моделот : околу 172 см, 52 кг и мерењата е 85/66/90 Должина : 83см (32,6,6 (32,6,6) (32,6,6,6 (32,6,6. '') Биста : Одговара за околу 29,5 -34,5 инчи (75-88 см) половината : се вклопува за околу 27,5-34 инчи (70-86 см) колк : се вклопува за околу 27,5-39 инчи (70-100 см) настан : настан : настан : настан : настан : настан : настан : настан : Настани : 70-100 см) Латински, Салса, Румба, Самба, Танго, натпревари за танцување за замав, практики и рецитали.

Карактеристики

Производи во категоријата