.

.

Женски Летни Халтер Фустани Полка Точка Печатење Вратоврска Без Ракави Половината Шупливи Назад Макси Возбуда Сарафан Дневен Долг Фустан

Женски Летни Халтер Фустани Полка Точка Печатење Вратоврска Без Ракави Половината Шупливи Назад Макси Возбуда Сарафан Дневен

DEN 0.33

Износ
Залиха

♛❤️。◕‿◕。 Здраво, Пријателе, Добредојдовте во лциво! Ќе се потрудиме да ве натераме да имате задоволително шопинг искуство!Ве молиме љубезно проверете ја сликата за деталите за големината пред да ја купите.Полиестер, Женски Летни Фустани Топла Продажба.49" Половината : 76cm/29. Еластично затворање. 。◕‿◕。❤️️Големина Табела : Големина : S НАС : 4 ЕУ : 8 велика БРИТАНИЈА : 34 Биста : 101cm/39.77" Должина : 142cm/55.

Карактеристики

Производи во категоријата