.

.

Змеј топка Z: Колекција Budokai HD

Змеј топка Z: Колекција Budokai HD

DEN 1090.40

Износ
Залиха

Лицето со најмногу 23 моќни воини DBZ во Budokai 1 и над 40 карактери од Dragon Ball, DBZ & Dragon Ball GT во Budokai 3. 60 потези по лик, вклучувајќи го Камехамеха во Будикаи 1 и прилагодете го вашиот DBZ Warrior и изградете го Ultimate Fighter во Budokai 3. Следете ја анимираната серија DBZ од Сајан Сага до Андроид Сага во Будокаи 1. Системот за борба против пречекорување на Саијан носи брзина, кинески напади и комбинации, воздушни акробатици и интензитет на аниме DBZ во Будокаи 3. Вклучува автентичен англиски звук на звукот, фрлен во Будокаи 1 и автентичниот англиски и јапонски глас, фрлен во Будокаи 3. Лицето со најмногу 23 моќни воини DBZ во Будокаи 1 и над 40 карактери од Dragon Ball, DBZ & Dragon Ball GT во Budokai 3. 60 потези по лик, вклучувајќи Камехамеха во Будокаи 1 и прилагодете го вашиот DBZ Warrior и изградете го Ultimate Fighter во Budokai 3. Следете ја анимираната серија DBZ од Сајан Сага до Android Saga во Budokai 1. Saiyan Overdrive Fighting System носи брзина, кинески напади и комбинации, воздушна акробатика и интензитет на DBZ Аниме во Будокаи 3. Вклучува автентичен англиски глас, фрлен во Будокаи 1 и автентичен англиски и јапонски глас, фрлен во Будокаи 3. Од производителот засилен и ремистериран во висока дефиниција Кликнете овде за поголема слика Budokai ™ Blawl Dragon Ball Z® Budokai ™ и Dragon Ball Z® Budokai ™ 3 Направете го своето триумфално деби на конзолите за следната генерација во колекцијата Dragonball Z® Budokai. Преработено во висока дефиниција со целосна поддршка за трофеј/достигнување, навивачите можат да доживеат две од најпопуларните игри со змеј топка Z® или да ги доживеат за прв пат во една специјална колекција. Budokai ™ Карактеристики : Лицето со најмногу 23 моќни воини DBZ! 60 потези по лик, вклучувајќи ги и режимите за борба против Камехамаха, вклучувајќи ги и приказната, Дуел и Светскиот натпревар Следете ја анимираната серија DBZ од Сајан Сага до Андроид Сага! Вклучува автентичен англиски глас Cast Budokai ™ 3 Карактеристики : Над 40 карактери од Dragon Ball, DBZ & Dragon Ball GT Прилагодете го вашиот DBZ Warrior и изградете го Ultimate Fighter Saian Overdrive Fighting System носи брзина, кинески напади и комбинации, акробатика на воздухот и интензитет на интензитет на Лозинките на профилот на ликовите DBZ Anime Share на Интернет за другите играчи што треба да ги користат вклучуваат автентични англиски и јапонски звучникот, фрлени дополнителни слики од екранот : Прекрасни битки! Погледнете поголеми. Одлична борбена игра гледа поголема. Сите ваши омилени ликови гледаат поголеми. Два натпревари во една колекција гледаат поголеми.

Карактеристики

Производи во категоријата