.

.

Генерички Накит За Картички За Пораки, Рачно Изработен Ѓердан-Персонализиран Подарок За Испреплетени Срца Ѓердан За Приврзоци, До Мојата Подобра Половина, Ме Комп?

Генерички Накит За Картички За Пораки, Рачно Изработен Ѓердан-Персонализиран Подарок За Испреплетени Срца Ѓердан За Приврзоци,

DEN 0.67

Износ
Залиха

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашата персонализација или вашата фотографија, а потоа завршете ја вашата нарачка. ИНСПИРАТИВНА ПОРАКА КАРТИЧКА : Порака Картичка Накитот претставува нераскинлива врска помеѓу две души. Овој симбол на вечна љубов е засекогаш омилен и трендовски насекаде. Изненадете ја вашата сакана со овој прекрасен подарок денес! Тоа не е мала ставка, но големо изненадување за вашата љубов!. МАТЕРИЈАЛИ И ГОЛЕМИНА : овој ѓердан направен со висококвалитетен полиран хируршки челик. Кабелскиот синџир мери 18 инчи со продолжување од 4 инчи и се прицврстува со затворач од јастог. Димензии на приврзок : - Висина 0,6 icnh (1,5 см) -Ширина 1,1 icnh (2,7 см). ГАРАНЦИЈАТА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ обезбедува задоволство на клиентите. Ако не сте воодушевени од овој издржлив и корисен Рачно Изработен Ѓердан, вратете го за 100% враќање на куповната цена. Обичај Направен во САД. БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК ЗА СПОМЕН : Нашиот накит доаѓа со подарок со врвен квалитет со специјална порака. Ова парче прави уникатен и внимателен подарок за ѓердан за вашата мајка, сопруга, ќерка, син, свршеница, идна сопруга дечко, девојка, внука, внук дете девојче мало девојче, семејство. Вклучува кутија за подароци. Прави најдобар внимателен подарок за вашата ќерка За Божиќ, Свадба, Роденден, Ден На Мајките или само затоа што подарок. Симпатичниот дизајн го кажува зборот љубов со разигран курзивен фонт. Овој вкусен полиран ѓердан не остава сомнеж во нејзиниот ум за вашите вистински чувства. Доаѓа со порака картичка со велејќи како во првата слика. ДЕТАЛИ Приврзок, синџир сите компоненти направени со користење на највисок квалитет 18к злато исполнето за златна завршница или кул хируршки челик за сребрена завршница. Кабелскиот синџир е прилагодлив што совршено се прицврстува со затворач од јастог. Нашите ѓердани нема лесно да оцрнат и да се лупат. Совршен е за луѓе со чувствителна кожа. Со малку грижа, нашиот накит ќе трае долго време. Секоја нарачка ДОАЃА СО убава кутија за подароци БЕСПЛАТНО. Надградба на махагони стил кутија на располагање. ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Убаво Изработено - ова е подарок што сигурно ќе се цени во годините што доаѓаат! Големината е соодветна за сите возрасти, и вкусна и за мажите и за жените. Не можеш да ставиш цена на значајни подароци. Овој прекрасен ѓердан и значајна картичка за пораки сигурно ќе станат богатство на срцето на вашите ќерки. Приврзокот е достапен во Финиш Од 14к Бело Злато или 18к Жолто Злато И вклучува кабелски синџир од 18 инчи со продолжување од 4 инчи и затворач од јастог. СОВРШЕН За : Роденденски Подарок, Подарок За Денот на Благодарноста, Божиќен Подарок, Новогодишен Подарок, Подарок За Најдобар Пријател, Семеен Подарок, Подарок За Денот на Вљубените, Мајчин Ѓердан, Ѓердан За Ќерки, Ѓердан За Ветување, Ѓердан За секојдневно носење. Време на производство : 3-5 работен ден време на Испорака : 3-5 работен ден што чекаш. Притиснете го КОПЧЕТО нарачај сега! Благодарам!!!.

Карактеристики

Производи во категоријата