.

.

Персонализирана Кутија За Накит За Жени Обичај Патување Накит Случај Со Име Патување Накит Организатор За Прстени Обетки Ѓердани Подароци За Деверуша Кутија За На

Персонализирана Кутија За Накит За Жени Обичај Патување Накит Случај Со Име Патување Накит Организатор За Прстени Обетки Ѓердани

DEN 728.00

Износ
Залиха

⭐Патување Накит Случај Персонализирано : Изберете го стилот што ви се допаѓа, кликнете На "Прилагоди Сега" за да ја изберете бојата и моделот на кутијата за накит и прилагодете го името и роденденскиот цвет. Ова е исклучителен и вкусен ексклузивен пренослив подарок за куфер за накит за специјална дама на посебен ден!. Материјал : нашата кутија за завршна обработка на накит е изработена од кожа, со цврста и издржлива структура, водоотпорна и отпорна на прашина и лесна за чистење на површината. Кутијата за патување со накит е удобна за допир, намалувајќи ја можноста за оштетување на накитот. Покрај тоа, организаторот за патување со накит се затвора со издржлив патент за да се осигура дека вашиот накит е безбеден. Разноврсна И Пренослива Кутија За Накит За Патување : организаторот на накит мери 3,9 "х 3,9 " х 1,9", што е мала кутија за накит што ви овозможува лесно да носите насекаде. Тој е компактен, но може да собере многу накит со голем капацитет. Кутијата за накит вклучува џеб, куки за ѓердани, поделени прегради и кутии за прстени. Ставете го вашиот накит на соодветно место за да биде уреден. Совршен Подарок : оваа прилагодена кутија за накит е убав роденденски подарок за мама, сестри, сопруга, девојка, пријатели. Кутија за накит со нежен накит ги прави луѓето добро расположени. Професионална Услуга : ние Сме најдобриот избор за кутија за накит за подароци за деверуша. Ние обезбедуваме производи со највисок квалитет и најдобра услуга за клиенти. Ако имате какви било прашања или посебни барања, слободно оставете ни порака и ние ќе одговориме навреме!. Персонализирана Кутија За Накит Лесна За носење оваа мини кутија за накит за патување може да го зачува и организира вашиот омилен накит кога излегувате или патувате. Оваа мала кутија за накит изгледа мала и компактна, но дизајнот на просторот е исклучителен. Мал е и убав кога се става во куфер или чанта, што го прави совршен придружник за патување! Совршен подарок за Нејзината Персонализирана кутија за накит е прекрасен подарок за деверуши, деверуши или која било жена што присуствува на свадбата. Може да се даде и на секоја важна жена во вашиот живот како подарок за Роденден/Денот на Мајката/свадбата. Гаранција имаме професионални дизајнери да ги задоволат вашите потреби. Ако имате загриженост за нарачката или предметите , ве молиме контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата