.

.

Организатор На Кутија За Накит Од Веганска Брокула Држач За Кутија За Складирање Кожа За Прстен Приврзок Обетка Ѓердан Кутии За Нараквици

Организатор На Кутија За Накит Од Веганска Брокула Држач За Кутија За Складирање Кожа За Прстен Приврзок Обетка Ѓердан Кутии

DEN 1.67

Износ
Залиха

Стп. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна кутија за накит е изработена од стп кожа,издржлива,дизајн на затворање на патент,мазна и анти загуба,мека фланелета од зеленчук се користи внатре за подобра нега на накит. Дизајн на кука : оваа кутија за складирање накит има дизајн на кука и џеб,кој може да складира ѓердани,нараквици и долги обетки,отстранлива лента за растојание,бесплатна преграда,флексибилно складирање. Голем Капацитет : Нашиот простран и компактен организатор на накит за патување има простор да собере повеќе обетки,прстени, ѓердани и нараквици, но сепак е доволно мал за да се вклопи во вашиот багаж или во вашата мала торба. Практично и Компактно : оваа кутија за накит за печатење е пренослива и мала тежина,лесна е за носење во чантата или багажот,погодна е за патување,патување,викенд патување или службено патување. Одличен Подарок : овој модерен држач за накит е совршен подарок за денот на вљубените,подарок за роденден, подарок за денот на мајката,божиќен подарок,подарок за денот на благодарноста и свадбен подарок за мајки,девојки,ќерки и пријатели. Стп. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна кутија за накит е изработена од стп кожа,издржлива,дизајн на затворање на патент,мазна и анти загуба,мека фланелета од зеленчук се користи внатре за подобра нега на накит. Дизајн на кука : оваа кутија за складирање накит има дизајн на кука и џеб,кој може да складира ѓердани,нараквици и долги обетки,отстранлива лента за растојание,бесплатна преграда,флексибилно складирање. Голем Капацитет : Нашиот простран и компактен организатор на накит за патување има простор да собере повеќе обетки,прстени, ѓердани и нараквици, но сепак е доволно мал за да се вклопи во вашиот багаж или во вашата мала торба. Практично и Компактно : оваа кутија за накит за печатење е пренослива и мала тежина,лесна е за носење во чантата или багажот,погодна е за патување,патување,викенд патување или службено патување. Одличен Подарок : овој модерен држач за накит е совршен подарок за денот на вљубените,подарок за роденден, подарок за денот на мајката,божиќен подарок,подарок за денот на благодарноста и свадбен подарок за мајки,девојки,ќерки и пријатели. Мода Печатени Накит Кутија Преносни Кутија За Складирање За Прстен Приврзок Обетка Ѓердан Нараквица Организаторот Чување Кутии За Жени Подарок.

Карактеристики

Производи во категоријата