.

.

Фанистар Хрватско Американско Знаме Накит Држач За Складирање Случај Пренослив Накит Организатор Кутија Подарок За Жени Девојки

Фанистар Хрватско Американско Знаме Накит Држач За Складирање Случај Пренослив Накит Организатор Кутија Подарок За Жени Девојки

DEN 3.33

Износ
Залиха

Стп. Произведено во САД Или Увезено. Висококвалитетни материјали : дизајнирани да ги организираат сите видови накит, вклучувајќи обетки, нараквици, прстени, ѓердани и многу повеќе. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно испратете ни е-пошта. Дали барате соодветна кутија за накит?Нашата кутија за накит, извонредна и компактна, едноставна и стилска, е артефакт за складирање накит.Овој производ е оној за вас.

Карактеристики

Производи во категоријата