.

.

иневгого Петел Мала Кутија За Накит Стп Кожен Организатор На Накит Кутии За Патување Подароци За Жени Девојки

иневгого Петел Мала Кутија За Накит Стп Кожен Организатор На Накит Кутии За Патување Подароци За Жени Девојки

DEN 2.67

Износ
Залиха

●Премиум Материјал● складирањето накит е изработено од микрофибер стп кожа + облога од руно. Мулти модели за избор, печатење на врвот, стилски и едноставен дизајн, никогаш надвор од стил. ①Идеална Големина 21х14х4, 5см/8, 27х5, 5х1, 78ин. Идеалната големина на кутијата за накит може да се држи во едната рака, лесно да се стави во вашата дневна чанта, багаж или ранец, лесен за носење и исто така може да биде совршен подарок за семејството или пријателите. €Внимателен Дизајн Q панелот го поддржува горниот и долниот дел од оваа кутија, нема лесно да се притисне деформација. Кутијата за накит со заштита од сунѓер, може да заштити обетки, прстени, ѓердани итн. Со дизајнот на партицијата, можете слободно да ги комбинирате преградите за накит. ①Внатрешна Структура 7 ѓердан и куки за нараквици; Еластичен џеб за нараквици, штипки за коса и друг накит; 8 реда позиции на прстени, кои гарантираат дека тие не се менуваат лесно; складирање на обетка/обетка, доволно за складирање на 18 пара обетки; Под преградата може да се чува друг накит; одвојлива преграда за да го задржите вашиот накит одвоен или да ги отстраните преградите според вашите потреби. ●Користете покрај тоа, може да биде и накит, часовници, кутија за складирање брошеви во вашата спална соба, бања итн. Ве молиме запомнете : не се перат, избришете со влажна крпа. "Спецификации На Мала Кутија За Накит : 1. Материјал : } Микрофибер стп кожа + руно поставата. 2. Големина : € 21x14x4, 5cm/8, 27x5, 5x1, 78in. 3. Дизајн : } панел поддржува : нема лесно да се притисне деформација. ● Заштита од сунѓер : заштитете го вашиот накит. Со дизајнот на одвојливата преграда, можете да го чувате вашиот накит одвоен или да ги отстраните преградите според вашите потреби. 4. Структура Внатре : + 7 ѓердан и куки за нараквици} Еластичен џеб + 8 редови на позиции на прстени} складирање на обетка / обетка + Подолу партиција + Одвојлива партиција 5. Ве молиме запомнете : не се перат, избришете со влажна крпа. 6. Ако имате било какви проблеми во врска со складирање на накит, ве молиме не двоумете се да не контактирате.".

Карактеристики

Производи во категоријата